Przestrzeń dla ciała i ducha

Maraga Strefa SPA w Poznaniu to wyjątkowy salon kosmetyczny, łączący komfort dla ciała i spokój dla ducha. Pięknie, wygodnie i funkcjonalnie zaaranżowane wnętrza Strefy każdego dnia odwiedzają osoby z Poznania i okolic. Dzięki panującej tu atmosferze i profesjonalnej obsłudze, nasi klienci wychodzą stąd wypoczęci i regenerowani, z postanowieniem ponownych odwiedzin.

Podczas aranżowania Strefy SPA Maraga postawiono na ergonomię, uspokajającą kolorystykę i nowoczesność. By zapewnić gościom maksymalnie wysoki standard zabiegów, dysponujemy najlepszymi kosmetykami i urządzeniami najnowszej generacji. Nie ograniczamy się jednak do najnowszych rozwiązań. Całymi garściami czerpiemy z mądrości wschodniej i tradycyjnych metod relaksacji. Oferujemy pełną gamę zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych i relaksujących. Dzięki naszemu gabinetowi możemy przybliżyć ideę wellness osobom w każdym wieku i w każdej sytuacji życiowej. Nie od dziś wiadomo, że wysokie poczucie własnej atrakcyjności wpływa na dobre samopoczucie, a w dalszej perspektywie – większą odporność na choroby fizyczne i psychiczne. Zdrowie ciała i ducha i wewnętrzna harmonia to recepta na długie, szczęśliwe życie. Maraga Strefa SPA pomaga małymi krokami osiągnąć ten cel.

Zespół Maraga Strefa SPA

Co oferuje nasz gabinet kosmetyczny?

Oferta Maraga Strefa SPA obejmuje profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, wykonywane przez wykwalifikowany zespół. Zapraszając do gabinetu, kosmetyczka zapewnia zabieg z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków, w miłej, przyjaznej atmosferze.

Zabiegi podzielono na kilka kategorii i podkategorii:

  • pielęgnacja twarzy (mikrodermabrazja, ednermologia, masaż twarzy, peeling kawitacyjny + sonoforeza, zabiegi pielęgnacyjne marki Academie, SesDerma, Image Skincare lub Thialon),
  • pielęgnacja ciała (endermologia, bandaże Arosha, masaże i zabiegi pielęgnacyjne),
  • pielęgnacja dłoni i stóp (pedicure, manicure, Gel Color by Opi, parafina – dłonie, parafina – stopy),
  • makijaż (dzienny, wieczorowy, ślubny + próbny),
  • kosmetyka podstawowa (henna, parafina, depilacja woskiem, oczyszczanie twarzy, przedłużanie i zagęszczanie rzęs),
  • zabiegi dla kobiet w ciąży (twarz, ciało),
  • zabiegi dla mężczyzn (manicure, depilacja woskiem, depilacja laserowa, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny + sonoforeza, zabiegi na ciało i twarz, endermologia, podologia),
  • pakiety (Męska Strefa, Męska Rzecz, Bal, Dotyk Lukusu, Mama, Duet, pakiet egzotyczny),
  • podologia (pedicure leczniczy, korekta paznokcia, rekonstrukcja płytki paznokciowej, oczyszczanie płytki, badanie mikologiczne, ortezy, terapia pękających pięt, skrócenie paznokci, obcięcie i szlifowanie paznokci),
  • marki (Academie, SesDerma Image SkinCare, Stenders, Beauty Creation, Thal’ion, Revitalash, Allpresan, Gel O.P.I).

W ramach każdej z kategorii każdy może wybrać wedle uznania stosowną technikę zabiegu. Do salonu można się udać w parze lub całą grupą. Klienci, którzy chcą wybrać się na zabieg z partnerami/znajomymi/rodziną, mogą zdecydować się na jeden z przygotowanych przez nas pakietów.

Salon kosmetyczny Maraga Strefa Spa znajduje się z dala od ruchliwego centrum, przy ulicy Teofila Mateckiego 22/124, Suchy Las. Dojeżdżają tutaj linie autobusowe 46 i 907 – dogodny dojazd z poznańskich dzielnic Podolany i Piątkowo. Mapkę dojazdu udostępniliśmy w zakładce KONTAKT.

Aby zarezerwować termin wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Nr tel. (61) 224 13 12, kom. 882 166 438

e-mail: biuro@maragastrefaspa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.