Maraga Strefa Spa nie jest zwykłym salonem kosmetycznym, ani salonem spa, do jakiego możesz wpaść na kilka minut, by się zrelaksować po pracy. To miejsce, które chce przyciągać profesjonalizmem, komfortem i efektami pracy – od masażu, przez medycynę estetyczną, po coraz bardziej docenianą podologię. I trzeba przyznać – że jej się to udaje.

Choć Maraga Strefa Spa zadbała o światową jakość swoich urządzeń i o eleganckie wzornictwo wnętrz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, to jej atutem, skarbem firmy – co jest niejednokrotnie podkreślane – są ludzie. To zarówno personel, doświadczeni i wykształceni podolodzy, kosmetolodzy oraz lekarz medycyny estetycznej, jak i klienci, którzy przychodzą tu pełni zaufania do zaangażowania załogi, standardów bezpieczeństwa, higieny i do jakości obsługi. Efektów takiej filozofii nie trzeba długo szukać, bo koncentracja na człowieku, łączenie tradycyjnych rozwiązań z osiągnięciami nowoczesnej technologii daje tu efekty w pielęgnacji, regeneracji, liftingu, poprawie wyglądu i modelowaniu sylwetki. Odzyskujemy piękny, a co najważniejsze – naturalny wygląd. Szybko, pewnie i w naprawdę dobrej atmosferze.

Spójrzmy na przykład na podologię, kierującą nas w stronę zdrowych i zadbanych stóp, a w praktyce – obejmującą profesjonalne zabiegi, których sami w domu nie wykonamy. Pękające pięty, odciski, czy wrastające paznokcie nie muszą być problemem, jeśli tylko zajmą się nim fachowcy. Skuteczne zabiegi w Maraga Strefa Spa pozwalają zapomnieć o zrogowaciałym naskórku stóp, nagniotkach, modzelach, czy bardzo twardych paznokciach, z trudem poddających się przycinaniu. Podolog przyjdzie też z pomocą osobom z ograniczeniami ruchowymi, stopą cukrzycową, reumatoidalnym zapaleniem stawów, czy nadmierną potliwością stóp.

 

To właśnie tu w Maradze stosowana jest niesamowita metoda Arkady, pozwalająca na wyleczenie wrastającego paznokcia, dotąd usuwanego chirurgicznie pod znieczuleniem, a teraz – bez znieczulenia, bez bólu i rany, bez blizny i z zachowaniem dotychczasowej szerokości paznokcia. Urządzenie zwane kostką Arkady i specjalna masa akrylowa z cząsteczkami srebra mineralnego zastępują narzędzia chirurgiczne i pozwalają na rekonstrukcję brakującego fragmentu paznokcia, likwidując tym samym przyczynę wrastania. Przez około 30-40 minut uzyskamy efekt 4-5-miesięcznego leczenia tradycyjnymi metodami Zważywszy, że z powodu wrastającego paznokcia cierpi 15% populacji, jest nad czym się pochylić! A załoga Maraga Strefy Spa zapewnia, że w wielu przypadkach taki zabieg rozwiązuje problem na zawsze, a w innych niekiedy potrzebna jest drobna jednorazowa korekcja i kontrola efektów!

Wśród zabiegów Maraga Strefa Spa znajdziemy także masaże, peelingi, zabiegi upiększające, takie jak wypełnianie i usuwanie zmarszczek przy pomocy botoksu lub kwasu hialuronowego, a pielęgnacja przy użyciu najwyższej klasy nowoczesnych urządzeń, między innymi: termoliftingu Zaffiro, laserów, endermologii oraz mikrodermabrazji, wcale nie należy do rzadko wybieranych przez gości SPA.

Zatem – zapraszamy do nas:
Maraga Strefa SPA, ul. Teofila Mateckiego 22/124 w Poznaniu, telefon +48 (61) 224-13-12, +48 882 166 438,
biuro@maragastrefaspa.pl .