Rozwój innowacyjnych technologii laboratoryjnych oraz sprzętowych sprzyja  świadczeniu usług medycznych na coraz wyższym poziomie. Obecnie ogromna część działań podejmowanych na rzecz poprawy jakości tej oferty w Polsce i za granicą angażowanych jest w walkę ze zmarszczkami, których usuwanie stało się jednym z głównych celów współczesnej medycyny estetycznej. We współpracy dermatologów z ultra nowoczesnymi laboratoriami chemicznymi opracowywane są nowatorskie strategie odmładzające, które dodają skórze elastyczności, poprawiają jej jędrność i przywracają utraconą gładkość. Te innowacyjne rozwiązania już teraz są dla Państwa dostępne w naszym gabinecie!

Oferujemy Państwu bogaty wachlarz nowoczesnych zabiegów leczniczo-pielęgnacyjnych, których celem jest skuteczna walka i przeciwdziałanie powstawaniu zmarszczek. Polecamy szereg efektywnych strategii odmładzających, od peelingu, poprzez wypełnianie zmarszczek toksyną botulinową, mikrodermabrazję, mezoterapię, specjalistyczne masaże, aż po zabiegi z użyciem komórek macierzystych – oferta jest naprawdę rozbudowana, a wszystko to, aby pomóc Państwu zachować piękną, gładką i jędrną skórę jak najdłużej.

Nasz zespół tworzą doskonale wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej – dermatolodzy, kosmetolodzy, dietetycy oraz masażyści, którzy przy użyciu zaawansowanej technologicznie aparatury oraz najwyższej klasy preparatów są w stanie dostarczać Państwu usługi w na najwyższym światowym poziomie. Nasz poznański gabinet serdecznie zaprasza do skorzystania z tej oferty! Poniżej znajduje się lista zabiegów, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji.